O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców „OGNIWO” powstał w 1996r. Od wielu lat z pełnym profesjonalizmem wprowadzamy kursantów w świat ruchu drogowego. Dzięki dobrze wyszkolonej kadrze instruktorów i rozwiniętego zaplecza dydaktycznego nauka z nami to sama przyjemność.

 Pierwsza siedziba naszego ośrodka znajdowała się na ul. Dąbrowskiego w Zespole Szkół Elektrycznych i tam też powstała nazwa naszej firmy wyłoniona w konkursie zorganizowanym dla uczniów szkoły. W związku z rozwojem firmy i powiększeniem floty pojazdów oraz chęcią rozszerzenia na inne kategorie zdecydowaliśmy się na zmianę lokalizacji na ul. Marcinkowskiego (Granatowy Pawilon) a następnie na ul. Chełmońskiego (Nad Klubem „U szefa”) gdzie się obecnie znajdujemy. Dzisiaj w swojej ofercie posiadamy kursy kat.  AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D oraz kursy na kwalifikację wstępną oraz szkolenia okresowe.

Ośrodek Szkolenia Kierowców „OGNIWO” wyposażony jest w nowe samochody, własny plac manewrowy, pracownię komputerową oraz nowocześnie wyposażoną salę wykładową wraz z pomocami dydaktycznymi. Aby rozwinąć swoją działalność po 19.01.2013r. zakupiliśmy dwa motocykle marki Suzuki Gladius do szkoleń w zakresie prawa jazdy kat. A oraz A2, a także skuter marki Longija do szkolenia na motorower. Pojazdy te są identyczne jakie posiada WORD w Gorzowie Wlkp.

Kursy w naszej szkole nie są ukierunkowane wyłącznie na zdanie egzaminu, ale kompleksowo przygotowują do bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

Zapewniamy odpowiednią bazę szkoleniową, doskonale przygotowanych instruktorów - cierpliwych i wyrozumiałych, których umiejętności, talent i pasja w przekazywaniu wiedzy sprawią, że nauka kierowania pojazdem i poznanie przepisów drogowych staną się przyjemnością. Każdy kursant posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdem i przyswajania wiedzy, dlatego staramy się indywidualnie traktować każdego przyszłego kierowcę dostosowując metody i sposoby nauczania do jego możliwości.

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź